צימרים פנויים

צימרים פנויים


כאשר אתם מעוניינים לצאת אל חופשה בהרכב כל שהוא, לא תמיד אתם מתכננים את העניין הרבה זמן מראש, אלא בהחלט יכול להיווצר מצב בו תחפשו צימרים פנויים גם ברגע האחרון. האמת היא, כי לא תמיד קל למצוא צימר פנוי ולעיתים נאלצים בני זוג ומשפחות להתפשר על צימר מסוים כזה או אחר בלית ברירה. מצד שני, באמצעות אימוץ של מספר טיפים ניתן למצוא צימרים פנויים אפילו בחודשים העמוסים ביותר של השנה במקרים רבים. הדרך הראשונה לאתר צימרים פנויים בצפון, במרכז או בדרום הארץ, היא פשוט מאד להיעזר במידע המופיע באתרי האינטרנט השונים הנוגעים לתחום זה. ישנם אתרים המתעדכנים לעיתים קרובות עם מחירים, מקומות פנויים, מבצעים והטבות. אתרים אלו מספקים תמונות ומידע על צימרים בכל רחבי הארץ ואף מסמנים את החדרים הפנויים לאירוח זוגי או משפחתי.


תמיד עדיף להזמין צימר מראש


צימרים פנויים תלויים במידה רבה בעונה. לקראת חודשי החורף או במהלך חגים קשה יותר למצוא צימר פנוי ולכן חשוב להיערך מראש. במידה ואתם יודעים מה התאריך של החופשה הבאה שלכם, הזמינו מקום בצימר ובמקרה הכי גרוע תוכלו לוותר. תמיד עדיף להזמין את הצימר מראש מאשר לחכות לרגע האחרון ולהתאכזב. מה המחיר של צימרים בדקה ה90?


בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד המחירים של צימרים בצפון גבוהים יותר מהמחירים הרגילים. ישנם מקרים בהם בעלי הצימרים מוצאים את עצמם עם מקומות פנויים ולכן מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד. זו הסיבה שכדאי להישאר עם אצבע על הדופק, להשוות בין מחירים של צימרים ולקבל המלצות על בתי אירוח ברמה גבוהה. 


חיפוש צימר פנוי לפי איזורים


נסו להרחיב את טווח החיפוש שלכם לצורך מציאת צימרים פנויים. במידה ואתם מחפשים אחר צימר פנוי בצפון, עשרות יישובים ישמחו להעמיד לרשותכם מקומות הארחה מפוארים. אל תתמקדו בחיפוש של צימר פנוי רק ביישוב אחד: גם אם כבר הזמנתם כרטיסים לאטרקציות והחלטתם לבקר באתרים מסוימים, לינה בצימר הנמצא במרחק של נסיעה הגיונית עם הרכב יכולה להיות אופציה מצוינת.

צימרים לפי שעה


מאמרים   כל הזכויות שמורות © נוף שווייצרי 2012